Jak wybrać odpowiedni wzór tatuażu

Co należy wziąć pod uwagę wybierając wzór tatuażu? Najlepszym doradcą podczas dokonywania wyboru wzoru tatuażu jest Twoja własna wyobraźnia, pamiętaj o tym, że wzór tatuażu reprezentuje Twoją osobowość i zainteresowania.

Wybierz ten jeden jedyny wzór, który ma znaczenie w Twoim życiu.
Wyboru należy dokonać rozsądnie i odpowiedzialnie, ponieważ tatuaż będzie Twoją wizytówką.
Dobrze wybrany wzór tatuażu może pięknie ozdobić Twoje ciało, a przecież na tym nam właśnie zależy, nieprawdaż?
Wzór Twojego tatuażu powinien być na tyle unikatowy i oryginalny, aby każdy, kto na niego spojrzy, zastanawiał się, co to do cholery jest?
Z biegiem czasu tatuaż mógłby Ci się znudzić, aby tego uniknąć, wybór wzoru musi być niezwykle poważnie przemyślany, aczkolwiek nie bój się użyć swojej fantazji, podobno pierwsza myśl jest najlepsza.
Jeżeli decydujesz się na tatuaż w postaci napisu, cytatu lub złotej myśli, postaraj się, aby była to dojrzała i inteligentna sentencja, która odzwierciedla Twoje poglądy, Twój charakter i dumnie będzie towarzyszyć Ci przez resztę dni na tym łez padole 😀
Tatuaż czarny czy kolorowy? Jaki wybrać?

Musisz wiedzieć, młody adepcie wspaniałej, aczkolwiek trudnej sztuki tatuażu, że kolorowa dziara droższa jest od czarnej lub czarno-szarej. haha! żart! zależy też od wielkości, miejsca i stylu tatuażu.
Niektóre kolory, jak np. biały, bledną szybciej niż inne, zatem musisz przygotować się na to, że dziarka będzie wymagała poprawek.
Czarne lub czarno-szare dziary do dzisiaj są równie popularne, jak te kolorowe, ze względu na swoją wieloletnią odporność. W dawnych czasach symbolika tatuażu była magiczna, wierzono, że odpowiedni symbol, pełniący rolę talizmanu miał sprawdzać dobro lub odpędzać złe moce.
Pamiętaj, że tatuaż reprezentuje stan Twojego umysłu i wyraża charakter Twojego myślenia, więc postaraj się być oryginalnym i stwórz swój własny projekt. Zamiast decydować się na wybór gotowca. Z pewnością spoglądając codziennie na taki tatuaż nabierzesz większej pewności siebie i energii do podbijania uniwersum 😀
Zanim zdecydujesz się na wybór odpowiedniej dla siebie dziary, daj sobie trochę czasu na przemyślenie, nie działaj pod wpływem impulsu, w stylu „O k… kumpel ma nową dziarę, biegnę do salonu, ja też muszę mieć” – takie działanie to głupota, której możesz potem żałować
Nie polecam, a wręcz nawet odradzam tatuowania sobie imienia partnera, bo co jeżeli jutro na mieście spodoba Ci się inna dupeczka?